Giriş'e dön
HAYY TASARRUF PAKTOP ÇAYTOP KOMBİTOP PETTOP TABANLIK FİYATLAR MEDYA SİPARİŞ İLETİŞİM
 
BAYİLİK (YENİ)

 

Hanımlara Müjde !

Marifetli PAKTOP sayesinde kireç çözücülere son !

Çamaşır ve bulaşık makinalarının randımanını arttırarak ömrünü uzatan, Avrupa'da yıllardır yaygın olarak kullanılan manyetik yıkama topu PAKTOP, artık ülkemizde. Paktop, ALTINTOP ailesinin en eski üyesidir.

Evladiyeliktir. 5 yıl müddetle sorunsuz kullanabileceğiniz, sudaki iyonlaşmayı önleyerek kireç taşı oluşumuna fırsat vermeyen bu su şartlandırma cihazı sayesinde, suyun serliğine göre;

  • % 100 kireç çözücüden,
  • % 65 deterjandan,
  • % 65 yumuşatıcıdan,
  • % 50 elektrikten,  tasarruf sağlanır.

5 cm çapındaki bu topun yıkama kazanının herhangi bir yerine, yıkama boyunca konulması kafidir. Çamaşır makinelerinde, bulaşık makinelerinde ve sıcak su kazanlarında kireç taşı oluşmasını önlediği gibi, oluşmuş kireç taşlarını da zamanla söker atar. Deterjanlar ve kimyevi maddeler sağlığa zararlıdır. Daha az deterjan kullanacağınız için çevre dostu olursunuz.

Paktop'un evinize girmesi halinde deterjana, kireç çözücüye, yumuşatıcıya, ve elektriğe fazladan vereceğiniz paralar cebinizde kalmış olacaktır. Ortalama, 2-3 ayda kendini amorti edecektir.

 

 

KULLANMA TALİMATI

Çamaşır makinesinde : Paktop'un çamaşırların arasında makinenin arka kısmına gelecek şekilde yerleştiriniz.

  1. Kullandığınız kireç çözücüyü kullanmayınız. Kullanırsanız çamaşırlarınız morlaşır.
  2. Yumuşatıcı kullanılmayacak, koku istiyorsanız 1 tatlı kaşığı kadar kullanabilisiniz.
  3. Deterjanı kesinlikle kullandığınız ölçünün 1/3'ü veya 1/2'si kadar olabilir. Aksi halde çamaşırlarınız tam durulanmadan sert çıkar.
  4. Isı derecesi beyazlarda 20 derece, renklilerde 10 derece azaltın. Azaltmazsanız çamaşırlarınız sararabilir.

Bulaşık makinesinde : Paktop'u makinenin alt selesine yerleştiriniz. Kesinlikle kireç çözücü kullanmayınız. Deterjanı azaltın. İstenildiğinde parlatıcı kullanılabilir.

Not : Paktop'un leke çıkarıcı özelliği yoktur. Bu sebeple ağartıcı ve çamaşır suyu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayar ve televizyon ekranından uzak tutunuz. Ekranların renklerini bozabilir. Otel-motel gibi sanayi çamaşır makinelerinin, bulaşık makinelerinin içersine büyüklüğüne göre birkaç tane yerleştirilmesi yeterlidir. Güneşle su ısıtma sistemlerinde, kahve ocaklarının çay kazanlarında da kullanabilirsiniz.